Boom Beach – Android İçin Ücretsiz Strateji Oyunu İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 15th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 76 MB
Üretici: Supercell
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
421 views

Android İçin Ücretsiz Strateji Oyunu

Clash of Clans oyununun yapımcıları tarafından geliştirilen Boom Beach uzun bir süreden sonra Android için de geliştirildi. Daha önce iOS işletim sistemi için tanıtılan oyun şuan Android içinde oynanabilir.

Boom Beach oyunu strateji oyunu olarak geliştirilmiş ve eğlenceli bir hale getirilen oyun kuralları ile kendinizi eğlenceli bir oyunda bulabiliyorsunuz.

Yapı olarak Clash of Clans’a çok benzeyen oyunda daha farklı bir temaya yer verilmiş. Bu kez barbarların, okçuların, devlerin ve tuhaf yaratıkların bulunduğu bir dünyada mücadele vermiyoruz.

Oyunda Kara Muhafızları tarafından işgal edilen adaları tek tek geri almaya çalışıyoruz ve şeytani askerlere karşı mücadeleye girişiyoruz. Bize verilen askerler ilk başlarda oldukça sınırlı. Fakat hem ana yerleşkemizi geliştirerek hem de çevre adaların kontrolünü ele geçirerek askeri gücümüzü artırabiliyoruz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunda Clash of Clans benzeri grafikler kullanılmış. Zaten başta da belirttiğimiz gibi yapı genel olarak aynı bırakılmış fakat birkaç ufak değişiklik yapılmış. Oyunda uygulama içi satın almalar sayesinde daha hızlı ilerlemek mümkün fakat bunlar oyundan alınan keyfi baltalayabiliyor. Zorlu bölümlerde birbirinden güçlü düşmanlara karşı koyduğumuz bu oyun tamamen ücretsiz olara indirilebiliyor.

Eğer Clash of Clans’ı denediyseniz ve benzer bir oyun arıyorsanız Boom Beach denemeniz gereken oyunlar arasında bulunmalı.

boom-beach-android

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146