BlueLife KeyFreeze 1.2 İndir – Klavye ve Fare Kilitleme Programı Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
87 views

BlueLife KeyFreeze bilgisayarınızı fiziksel olarak güvenli hale getirmek için tasarlanmış bilgisayar üzerinde klavye ve farenizin çalışmasını engelleyerek çocuklar ya da kullanmasını istemediğiniz kişilerin bilgisayar başına oturduklarında sizden habersiz ve izinsiz işlemler gerçekleştirmesini engel olabiliyor. Böylece sizden izinsiz kimse bilgisayarınızdaki kişisel dosyalarınıza ya da bilgilerinizi göremiyor ve değiştiremiyor.

keyfreeze

Aynı zamanda uzun süre bilgisayarınız açık kalması gerekiyor örneğin indirme işlemi yapıyorsunuz fakat bir yere gitmeniz gerek bilgisayarınızı da açık bırakıp gitmek istemiyorsanız bu programın faydalarından yararlanabilirsiniz .

Sponsorlu Baglantilarlar

Arayüzü hakkında konuşacak olursak ; basit ve kullanışlı bir arayüzüne sahip olması sayesinde hemen alışabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz olarak sunulan bu programı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. İşlem sırasında ekran kapanmadığı için örneğin bir dizi ya da film açabilir ve filmin oynatılması sırasında herhangi bir müdahale olmasını istemezseniz bu programı da kullanabilirsiniz.

İncelemelerim sonucu bu beğenilen programın tek eksik yanı şifreleme yapısının olmaması . Klavye ve fareyi tekrardan aktif hale getirmek için Ctrl+alt+delete butonlarına basılması gerekiyor ve maalesef bu kısayolların değişimi mümkün değil ayrıca en çok denenecek kısayollardan birisi olduğu için bu kısmı pek kullanışlı bulmadım .

Şuan sadece acemi kullanıcılara engel olmak için hazırlanmış bu program diğer orta seviye bilgisayar kullanıcılarına pek engel teşkil etmeyebilir . Aşırı güven gerektiren verilerinizin bulunduğu bilgisayarlar için önerdiğimi söyleyemem fakat halan geliştirilmekte olan bir program sürümü olacağını düşündüğüm için takip etmenizi ve bilgisayarınızda yardımcı gerekli araçlar programı olarak bulunmasını tavsiye ederim.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 322.02 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Üretici: Velociraptor

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146