BlueAuditor 1.6.1 – Bluetooth Ağ Güvenlik Denetleyicisi İndir

Eklenme: Ekim 29th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
119 views

BlueAuditor programı ile kablosuz ağlada Bluetooth kullanan aygıtları tespit etmenize ve denetlemenize yardımcı olacak yararlı bir yazılımdır. Çekim kapasitesi olarak çevresinde bulunan 100 metre yarıçapındaki tüm aygıtları keşfeder ve bu aygıtlar hakkında geniş çaplı bilgi sunar. Hergün büyümekte olan kablosuz ağ teknolojisinde BlueAuditor programı ağ yöneticilerinin ağ güvenliği için kullanabilecekleri bir programdır.

Başlıca özellikleri:

Sponsorlu Baglantilarlar
  • BlueAuditor, Bluetooth ağını taramanızı ve hem yerel hem de uzak Bluetooth cihazları hakkında ayrıntılı bilgi almanızı sağlar.
  • BlueAuditor, 1 metreden 100 metreye kadar uzaklıkta bulunan Bluetooth cihazlarını ve telefonları belirleyebilir ve izleyebilir. Yazılım, belirlediği her Bluetooth cihazı hakkında anahtar bilgileri, cihazın sağladığı hizmetler doğrultusunda görüntüler.
  • BlueAuditor, Bluetooth cihazlarının kullanımıyla ilgili güvenlik açıklarına karşı ağ yöneticilerini Bluetooth ağ güvenliğini etkin şekilde denetlemeleri konusunda uyaracaktır.
  • BlueAuditor, kullanıcının, belirlenen Bluetooth cihazının verilerini bir xml dosyasında kaydetmesini sağlar.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı(Demo)

Boyut: 2.3 MB

Dil: Ingilizce

Kısıtlama: 15 gün

Üretici: Nsasoft

İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146