Blip Blup (iOS) İndir – iPhone ve iPad için Eğlenceli Bulmaca Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretli
Eklenme: Mart 1st, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 35.6 MB
Üretici: ustwo
İS: Android/Android Tablet
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
54 views

Blip Blup,  iPhone ve iPad’lerde oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyun kareler ve şekillere dayalı geliştirilmiş basit bir yapıya sahiptir. Oyunda yapmanız gereken sadece ekrana gelen tüm karelerin renklerini farklı bir renkle değiştirerek bölümü başarı ile bitirmek.

Karelerin rengini ekrana dokunarak değiştirebilir ve oyuna başladığınız ilk kare ile oyun başlamış olacaktır. Vereceğiniz renkleri iyi seçerek oyunu yapabildiğiniz en az hamle sayısı ile bitirmelisiniz.Oyunu basit kılan bu renk verme seçeneğini zor bir hale getirmeyi hedefleyen oyun yazılımcıları oyunda yer alan duvar renklerini ve boyama yaptığınız anda karşınıza çıkan engeller ile oyunu biraz zorlaştırarak daha eğlenceli bir hale getirmişlerdir.

Sponsorlu Baglantilarlar

blipblup

Oyunda birbirinden farklı yüzyirmi adet bulmaca yer almaktadır. Bu 120 oyun dokuz farklı paket bölüm halinde sizin karşınıza çıkmaktadır. Oyunun HD grafikleri ve liderlik sıralaması ile oyunu arkadaşlarınızla kıyasıya bir yarış içinde oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146