BlackBerry – WhatsApp Messenger Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 15th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 7 MB
Üretici: WhatsApp Inc.
İS: WhatsApp Inc.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
488 views

BlackBerry İçin Ücretsiz WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Messenger ile BlackBerry telefonlarınızda ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz bir iletişim uygulamasıdır. Diğer tüm işletim sistemlerinde yer alan WhatsApp Messenger şimdi de BlackBerry telefonlarında.

Telefon rehberinizdeki kişileri listeleyerek WhatsApp’da size özel WhatsApp uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı kişi listesi yaparak size sunar. Sizde dilediğiniz kişiyle ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

WhatsApp Messenger uygulamasında mesajlaşma, resim yollama, video yollama, ses dosyası yollama gibi birçok özellik yer almaktadır. Arkadaşlarınızla mesajlaşırken resim dosyası yollayabilir dilerseniz sesinizi kaydederek mesaj olarak atabilirsiniz.

Özel olarak konuşma yapabileceğiniz gibi grup oluşturarak mesajlaşma şansınızda bulunmaktadır. Oluşturacağınız gruba dilediğiniz arkadaşınızı alarak ortak bir çatıda mesajlaşabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

WhatsApp Messenger popüler iletişim uygulamaları arasında en iyisi ve en popüleri olarak dikkat çekmektedir. Sizde BlackBerry cep telefonunuza WhatsApp Messenger uygulamasını yükleyin ve ücretsiz olarak mesajlaşmanın tadını çıkartın.

Ücretsiz olarak mesajlaşmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. 3G yada Wi-Fi kullanarak internete bağlanabilir ve mesajlaşabilirsiniz.

whatsappp-BlackBerry-İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146