BlackBerry Desktop Software 6.1 İndir – Ücretsiz BlackBerry Masaüstü Programı Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
294 views

BlackBerry markasına sahip tüm mobil cihazlarda kullanabileceğiniz bu yazılım sayesinde telefonunuz ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanızı sağlayan bir programdır. Telefonunuzda yer alan resim ve dosyaları bilgisayarınıza aktarabileceğiniz gibi bilgisayardan istediğiniz herhangi bir dosya veya veriyi de telefonunuza aktarabilirsiniz. Bu kullanışlı program sayesinde telefonunuzla bilgisayar arasında kuvvetli bir bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun yedeğini bilgisayarınıza yükleyebilir ve herhangi bir sorunda telefonunuza tekrardan o yedeği yükleyerek hiçbir veri kaybetmeden telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

blackberrydesktop

Sponsorlu Baglantilarlar

Programın özelliklerinden bahsedecek olursak, bu program ile BlackBerry telefonlarınızın güncellemelerini gerçekleştirebilir ve e son güncellemelere kolayca sahip olabilirsiniz. MediaSync özelliği sayesinde telefon ile bilgisayarı senkronize ederek her yerden telefonunuzdaki müzik,video ve ya fotoğraflara ulaşabilirsiniz. iTunes veya Windows Media üzerinden telefonunuza veri aktarabileceğiniz ve akıllı telefonlar arasında istediğiniz cihaza geçiş imkanı veren yazılım ile BlackBerry adına yapmak istediğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 117 MB

Dil Desteği: Türkçe,İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: RIM Blackberry Inc.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146