Batman: Arkham City Türkçe Yama İndir – Batman: Arkham City Oyunu İçin Türkçe Dil Yaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mayıs 20th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 116.36 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
345 views

Batman: Arkham City oyununda serisinin ikinci oyunu olarak piyasaya sürüldü. Bu oyunda Batman karakteri olup kötü karakter ile mücadele ediyorsunuz. Batman karakteriyle oynarken maceraya kendinizi kaptırabilirsiniz . Oyun ana dili ingilizce olduğu için dil konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılarda düşünülerek OyunÇeviri ekibi tarafından Türkçe yaması hazırlandı ve oyunun kullanışlılığı arttırıldı.

bat

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunun ses , grafik ögelerine bakarak aksiyon dolu bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Seviyeler arası geçiş gayet güzel ayarlanmış. Ancak İngilizce arayüz ve diyaloglar yüzünden sıkıntı yaşayabiliyorsunuz . Türkçe yama paketi sayesinde artık eğlenerek oynayabileceğiniz bu oyun .

Oyunun tamamı Türkçeleştirilmiş ve tüm diyalogların Türkçeleşmesiyle hikayesini de anlayabileceğiniz Batman: Arkham City oyunu siz oyun severlerin saatlerce başından kalkmadan oynamanızı sağlayacak .

Not : İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki kurulumu çalıştırmanız yamayı uygulamak için yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146