Batak İhaleli 4 İndir – İhaleli Batak Oyunu Download

Eklenme: Ocak 4th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
9.859 views

Batak İhaleli 4 oyunu batak 3,0 deki hataların düzeltilmesi için piyasaya sürülmüştür. Bütün özellikleri sabit olan Batak İhaleli 4 oyununda ki sadece güncelleme için yapılmıştır. Batak oyunu çok keyifli ve eğlenceli bir oyun olduğundan kağıt oynamayı seven herkesin eğleneceği tarzda bir oyun piyasa sürülmüştür.

Bilindiği üzere batak oyununda herkese 13 er kağıt dağıtılmaktadır ve sırası gelen kişiye gireceği sayıyı söylemektedir. (4,5,6 gibi). İhaleyi alan kişi de hangi kozu söyleyeceğine karar vermektedir. Kozu sinek, maça, karo, kupadan herhangi biri olarak belirleyerek ihaleyi almış oluyor. İhaleye giren kişi söylediği sayıda el almak zorundadır. Diğer oyuncular da en az bir almak zorundadır. Eğer alamazsalarsa ihalecinin söylediği sayıya batmış olurlar. Batak İhaleli oyununda gireceğiniz sayı 13 ten fazla olamaz. King 10’dur. Oyunun kaç el süreceğini siz belirlersiniz. Yada oyun 11 el de biter.

Sponsorlu Baglantilarlar

ihaleli-batak-4373-437

Batak İhaleli 4.0 oyununa eklenen özellikler

-Ayarlar menüsü geliştirildi.

-Küçük bir hatanın düzeltilmesi.

-yeni kart desenleri eklendi.

-Oynanabilecek el sayısının belirlenebilmesi sağlandı.

-İsteğe bağlı olarak koz çekilmeden koz atılmaması yada atılabilmesi sağlandı.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.26 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP

Üretici: Bilinmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146