BasketDudes İndir – 3 Boyutlu Çevrimiçi Basketbol Oyunu Download

Eklenme: Ocak 19th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
334 views

Basketbol severler için yeni onlıne olarak oynayabilecekleri oyun olan Basket Dudes, ispanyol bir şirket tarafından piyasaya sürülmüştür. İnternet tarayıcıları sayesinde istediğiniz zaman oynayabileceğiniz basket dudes oyunu boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için bire birdir. Oyun Free to play olarak yapılmıştır. Yani ücretsiz olarak oyanana bilen bir oyundur.

Basket Dudes oyunu hem internet üzerinden oynaya bilirsiniz istediğiniz de de bilgisayarınıza indirerek canınız sıkıldığında açıp oynayabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz de ilk olarak oyuncular içerisinde seçim yaparak kendi rüya takımınızı oluşturuyorsunuz. Gerçek basketbol da olduğu gibi oyundaki oyuncuların da çok farklı özellikleri bulunmaktadır. Siz de mevkilerin en iyilerini seçmeye çalışın ki rakiplerinizi yenmeniz kolaylaşsın. Daha iyi oyuncularla oynayabilmek için oyunda ilerlemeniz gerekmektedir. İlk başta verilen oyuncular pek iyi değildir.

Sponsorlu Baglantilarlar

basketdudes_4

 

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: ArkArena

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146