Basketball Arcade Machine (IOS) Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 30th, 2013
Dil: İngilizce
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
68 views

Spor kategorisinde futbol ile birlikte en çok ilgi gören basketbol, oyun olarak artık mobil cihazlarında. Basketbola ilginiz var ise ve bu oyunu oynamaktan zevk alıyorsanız Basketball Arcade Machine tamda size göre bir oyundur. Basketball Arcade Machine, canınız sıkıldığında,arkadaşlarınızı beklediğinizde,tatillerde,yolculuklarda kısaca boş zaman bulduğunuz her an zamanımızın eğlenceli geçmesi için oynayabileceğimiz basketbol oyunudur.

123

Sponsorlu Baglantilarlar

iPhone ve iPad İçin Basketbol Oyunu

Oyun amacı olarak size verilen 30 saniye içinde atabildiğiniz kadar basket atarak rekor puanlar elde etmeniz istenmektedir.Zamana karşı olması sizi daha çok heyecanlandıracak ve daha hırslı bir şekilde oynamanıza yardımcı olacaktır. Oyun içinde 4 farklı oyun bölümü vardır. Bu bölümler sizlere farklı ortamlarla oynamanızı sağlar ve oyun içinde farklı yetenekleri gün yüzüne çıkarmanıza olanak sağlar.Ayrıca farklı top seçenekleriyle basket atmanız için kolaylaştırmalara gitmemize yardmcı olur.

Basketball Arcade Machine Özellikleri;

  1. Grafik ve müzikleri sayesinde heyecan verici bir ortam
  2. Etkileyici fizik motoru
  3. Farklı ve ilerledikçe zorlanan bölümler
  4. Puan kayıt sistemi, arkadaşlarınızın puanlarını görebilme ve puanlarınızı karşılaştırabilme
  5. Güncellemeler yoluyla eklenen içerikler
Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146