Awesome Zombie Sniper İndir – Windows 8 için Ücretsiz Zombi Avlama Oyunu Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
407 views

Awesome Zombie Sniper Windows 8 için tasarlanmış ücretsiz savaş, aksiyon ve gerilim oyunudur.

Awesome Zombie Sniper oyununu anlatacak olursak zombiler tarafından istila edilmiş bölgelerde elimizde olan silahla savaşmamız isteniyor . Oyunda zombiler her yerde bize saldırmak için tetikte bekliyorlar . Toplu olarak ve dalga dalga üzerimize saldıran zombilere yakalanmamak ve öldürmek için tüm cephanemizi tüketmemiz gerekebilir.

zombie

Oyunda kaynak yönetimi önemli bir yere sahip olup , bölümlerde zombilerle savaşırken ve ölmemeye çalışırken bir yandan da sağlık paketleri gibi ekipmanları , cephane de bulmanız gerekebilir. Bölüm geçerek oyuna devam edebileceğiniz Awesome Zombie Sniper bolca aksiyon ve gerilim içermekte ,  oyunda farklı silahları satın alıp zombileri yok edebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Awesome Zombie Sniper’da yer alan haritalar oldukça geniş çaplı olup bu haritalardaki zombileri bularak avlamak ve sonraki zombilere geçmeliyiz . Kimi zaman mevsimlerinde değiştiği bu oyunda sonbahar aylarında bir tarladan zombi avlarken kimi zamanda karanlık bir kış gününde ormanda zombilerin peşine düşebilme imkanınız var .

Awesome Zombie Sniper’da karakterimizi A,S,W ve D tuşları ile yönlendirirken farenin sol tuşu ile ateş ediyorsunuz . Sağ tuşu ile nişan almamız gerektiğinde nişan alabiliyorsunuz . Silahımızın sarjörünü değiştirmek için zoom modundan çıkmanız gerekebilir. Space tuşu ile zıplayabilirsiniz.

Windows 8 işletim sistemleri ve üzeri versiyonları için üretilmiş Ücretsiz bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim .

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 539 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Üretici: Felix Rieseberg

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146