Avira PC Cleaner 13.6 İndir – Ücretsiz Virüs Temizleme Programı Download

Eklenme: Şubat 15th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
509 views

Güvenlik yazılımlarında çıkardığı sürümler ile kullanıcılarına güvenlik konusunda oldukça verimli yazılımlar çıkaran Avira firması en yeni sürümü olan Avira PC Cleaner 13.6 ile tekrardan kullanıcılarının bilgisayarlarında yer alan virüsleri tarama ve silme işlemlerini yapan ücretsiz bir virüs temizleme programı ile karşınızdayız.

Avira PC Cleaner bilgisayar işletim sisteminde ikinci bir güvenlik duvarı oluşturmak için yazılmış ve diğer standart antivirüs programlarına nazaran daha verimli işler yapmaktadır. Programı incelediğimizde gerçek zamanlı virüs koruma işlemi yapamadığını sadece bilgisayarınıza daha önceden sızmış virüsleri tarama işlemi yaparak bulup silme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Avira firmasının bu yazılımındaki amaç bilgisayarınızda yer alan gerçek zamanlı antivirüs programının bilgisayarınız tam anlamıyla koruyamadığını ve bilgisayarınıza sızmış olabilecek virüsleri bularak silebilmek için tasarlanmış bir antivirüs programı olarak görebiliriz. Kısaca bilgisayarınızda yer alan hali hazırda bir antivirüs programı yer alıyorsa Avira PC Cleaner ile ikinci bir güvenlik programı olarak kullanabilirsiniz. Programın içeriğine baktığımızda bilgisayarınızda yer alan antivirüs yazılımı ile herhangi bir çakışma ya da bilgisayarınızın düzenli bir şekilde performans gösterimini aksatmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sponsorlu Baglantilarlar

avirapccleaner

Avira PC Cleaner’ın en önemli özelliği herhangi bir kurulum gerektirmemesidir. Dilediğiniz gibi taşınabilir belleklerde taşıyabilir ve istediğiniz anda programı kullanabilirsiniz. Programı bütün Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.18 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Avira

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146