Auslogics Disk Defrag – Disk Birleştiricisi İndir

Eklenme: Ağustos 1st, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
38 views

Disk Birleştirme Aracı

Auslogics Disk Defrag sayesinde bilgisayarınızın belkide en hantal bölgesi olan sabit diskleri birleştirme işlemi yaparak bilgisayarınıza hız kazandırabilirsiniz. FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanabilen Auslogics Disk Defrag, hızlı ve kullanışlı bir biçimde disklerinizi ücretsiz bir şekilde birleştirme işlemi yapar.

d11
d1
d2

Sponsorlu Baglantilarlar

Kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilen bir arayüze sahip olan Auslogics Disk Defrag, Windows XP-Vista-7 gibi sürümlerini de desteklemektedir. Disk birleştirme esnasında size detaylı bir bilgi veren ve birleştirme sonucu bir rapor sunarak sizi bilgilendiren bir yapıya sahiptir. Birleştirme işlemlerinden sonra bilgisayar sisteminde bulunan uygulamaların daha hızlı bir şekilde çalıştığını farkedeceksiniz. Auslogics Disk Defrag ayrıca bilgisayar sisteminden minimum bellek kullanarak bu işlemi yapması kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiştir.Ayrıca birleştirme işleminden önce temporary (geçici) dosyaların kaldırılması ve kaynak kullanımını ayarlama (low, normal, high), günlük basit ve hızlı disk birleştirme işlemleri için “Defrag” veya tam disk birleştirme gerçekleştirmek için “Defrag & Optimize” seçeneklerinden birini seçme, ileri tarihli birleştirme işlemleri atama, boş alan ayırma ve kullanılan dosyaların devamlılığını oluşturma gibi birçok gelişmiş özellik ve yeni seçenekler programa eklenmiş durumda.

Auslogics Disk Defrag yenilenen özellikleri ile ayrıca yeni raporlama özellikleri, dosya isim ve uzantı detayı, arkaplanda birleştirme işlemi yapabilme, Windows Gezgini entegrasyonu vb. diğer birçok geliştirme ile karşımızda.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Auslogics Software

Boyut: 5 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146