Auslogics BoostSpeed 6.4 İndir – Bilgisayar Hızlandırma Programı İndir Download

Eklenme: Aralık 13th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
630 views

Bilgisayarınızın zaman geçtikçe yavaşladığını düşünüyor iseniz doğru programı bulmuşsunuz demektir. Programları çalıştırırken yada oyun oynarken eskisi gibi bilgisayarınızın performansı üst düzeyde değilse Auslogics BoostSpeed sayesinde bilgisayarınız hızlandırabilirsiniz. Bilgisayarınızı eskisi gibi hızlı bir şekle sokabilirsiniz. İnternette gezinirken eskisi gibi hızlı bir şekilde sayfa geçişi sağlayan bu faydalı yazılım sayesinde bilgisayarınızda herhangi bir işlemde hız sıkıntısı çekmeden üst düzey bir seviyede işlemlerinizi yapabilirsiniz.

auslogics-boostspeed

Sponsorlu Baglantilarlar

Auslogics BoostSpeed disk ve registy (kayıt defteri) temizliği yaparak bilgisayarınızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows araçları paketi. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı yeniden elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi konularda bilgisayar kullanıcılarının derdi olan yavaşlık BoostSpeed içerisindeki Windows optimizasyon araçları ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en hızlı çalışacak şekilde ayarlayabileceğiniz bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibi programlarında çalışma hızlarını arttırmak için kullanabileceğiniz birçok araç bulunuyor.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 16.34 MB

Dil Desteği: İngilizce,Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Auslogics Software

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146