At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı İndir – Altılı Ganyan Analiz Programı Download

Eklenme: Ocak 29th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
2.672 views

At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı at severlerin çok beğeneceği ve her işine yarayabilecek nadir güzel programların başında geliyor. Programın genel çalışma prensibine baktığımız zaman program at yarışı oynaya herkesin aklında takılan sorulara cevap veriyor. At yarışı oynarken istatistikler atların son durumları, son performanları, sağlık durumları  bu ve bunun  gibi birçok konuda yardımcı olucak bir programdır.

 At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı

Sponsorlu Baglantilarlar

Bu programda aynı zamanda atları birbiriyle kıyaslama da mevcuttur. Örneğin hangi at hangi zeminde daha iyi koşar çim zeminde mi kum zeminde mi; hangi at hangi mesafeyi daha iyi koşar 1400 mt 1600 mt; hangi joker daha iyi performan göstermiştir… Bu ve bunun gibi sorulara rahatlıkla cevap bulabileceğiniz bir programdır.

Basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Matematik uzmanlarının yaptığı istatistik verilere dayanan tahminler ve olasılıllar doğrultusunda kuponlarınızı tutturma olasılığınız artacak.

Programın kolay hızlı ve kasmadan bilgisayarınızda çalışması içinm, minimum 400Mhz. İşlemci ve 128Mb. Ram bulunması önerilir. Programı en az (1024 x 768) ekran çözünürlüğünde çalıştırmanız gereklidir.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyutu: 1.36 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Windows (Tümü) Üretici:MeCROPXKategori

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146