Aşk Ritmi İndir – Online Dans Oyunu Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
103 views

Aşk ritmi oyununun yayın hakları Mayn gameste bulunmaktadır. Ancak oyunu Crazy diamond tarafından yapılmıştır. Aşk ritmi oyunu her yaştan ve her seviye kullanıcının çok fazla seveceği ve oynayacağı bir oyundur. Oyun tasarlanırken anime örnek alınarak yapılmıştır. Oyunda hayata getireceğiniz karakterin kıyafetinden saçının rengini küresine ayakkabısına kadar her şeyi siz organize etmektesiniz.

Aşk ritmi oyunun da her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak mağaza bulunmaktadır. Mağazadan istediğinizi alabilirsiniz. Oyun içerisinde onlıne konuşma, seviye atlama macera tamamlama gibi bölümler bulunmaktadır. Oyun da bulunan müziklerin ritmi sürekli olarak değişmektedir. Farklı tarzda ki ritimler için oyunda değişik figürler bulunmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ask-Ritmi-Online-5

Oyunu ister tek başınıza isterseniz de grup halinle oynayabilirsiniz. Oyun çok eğlenceli ve keyifli olmasından dolayı size önerebiliriz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1 GB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Mayn Games

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146