Android İçin En İyi Ses Kaydetme Uygulamaları İndir

Eklenme: Mart 28th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
178 views

En İyi Android Ses Kaydetme Uygulamalarını Ücretsiz İndir

Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi android uygulamalar arasından ses kaydetme uygulamalarını sizin için derledik ve sizlere ses kaydetme konusunda en başarılı uygulamaları seçtik.

Konusma ve Ses kayıt – ASR (Android ) İndir 

konusma-ses-kayıt-android

Konusma ve Ses kayıt – ASR uygulaması ile Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz yazılım ile ses kayıt cihazı olarak kullanabilirsiniz. Ses kaydetme işlemi yapabileceğiniz bu ücretsiz yazılım sayesinde konuşmalarınızı, dinlemekte olduğunuz müzikleri, sesli notları ve ya herhangi bir sesi Android telefon veya tabletinizde kullanarak kaydedebilirsiniz.

————————————————————————————————————————

miidio Recorder (Android) İndir 

miidio-recorder

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz ses kayıt cihazı olan miidio Recorder uygulaması sayesinde istediğiniz tüm sesleri telefon veya tabletinize kaydedebilirsiniz.

————————————————————————————————————————

RecForge Lite – Audio Recorder (Android) İndir

recforge-lite-audio-rec

Sponsorlu Baglantilarlar

RecForge Lite – Audio Recorder uygulaması Android cihazlarında kullanabileceğiniz ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ses kayıt uygulamasıdır. Bu ücretsiz uygulama sayesinde ses kaydedebileceğiniz gibi bu ses kayıtlarını düzenleyebilir ve kolayca sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. RecForge Lite – Audio Recorder uygulamasını kullanarak konuşmaları, müziği, sesli notları veya duyabildiğiniz herhangi bir sesi kaydedebiliyorsunuz. Uygulama bize MP3, OGG ve WAV formatlarında ses kaydı yapma imkanı veriyor. Ayrıca kayıtlarımızı farklı formatlara da dönüştürebiliyoruz.

————————————————————————————————————————

Hi-Q MP3 Voice Recorder (Android) İndir

hi-q-mp3-voice-recorder

 

Hi-Q MP3 Voice Recorder uygulaması sayesinde Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz bir ses kaydetme aracı olarak kullanabileceğiniz uygulamadır. Uygulama sayesinde konuşmalarınızı kaydedebilir, dinlediğiniz ve kaydetmek istediğiniz şarkıları kaydedebilir yada sesli not gibi ses dosyaları kaydedebilirsiniz. Ses kayıt aracı olarak kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde MP3 formatında kaydetme imkanı bulabilirsiniz.

————————————————————————————————————————

Easy Voice Recorder (Android) İndir

easy-voice-recorder

 

Easy Voice Recorder uygulması ile tüm Android cihazlarında ücretsiz olarak ses kayıt cihazı olarak kullanabileceksiniz. Kolay ve pratik bir şekilde ses kaydetme imkanı sunan uygulama sayesinde eğlenceli dakikalarınızın seslerini kaydedebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146