Alcohol 120% 2.0.2.3931 İndir – Sanal Sürücü Yaratma ve CD Yakma Aracı İndir

Eklenme: Aralık 4th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
40 views

Alcohol 120% CD’lerin ve DVD’lerinizin yedeklerini yaratabileceğiniz güçlü bir Windows disk yakma yazılımıdır. Sanal sürücü yaratma konusunda da tam bir profesyonel olan bu yazılım toplamda 31 adetsanal sürücü oluşturmanıza olanak tanıyor. Verilerinizi diskler üzerinde kaydedebilir, müzik CD’leri oluşturabilir, sahip olduğunuz video disklerinden DVD’ler yaratabilirsiniz.

alcohol

Sponsorlu Baglantilarlar

Sanal sürücü oluşturarak oyunlarınızı veya diğer dosyalarınızı kolaylıkla çalıştırabilir ve bilgisayar performansını korumuş olursunuz. Programın deneme sürümü olarak yayınladığı bu sürümde çeşitli araçlarıyla kullanıcılarını memnun edecek bir yapıya sahiptir.

Disk imajlarının kullanımı ve kalıpların yaratılması için kullanabileceğiniz en pratik ve en özellikli programlardan biri olan Alcohol 120% oyun, film vb. diğer içeriklere sahip disk imajlarınıyine program üzerinden oluşturabileceğiniz sanal sürücüler üzerinde çalıştırmanıza ve kullanmanıza yardımcı oluyor.

Geliştirilen yapısı ve yenilenen özellikleri ile maksimum donanım desteği sunan bu profesyonel araç, birçok güvenlik seçeneğine, eklenti kullanımına ve işlevsel özelliğe sahip olarak karşınızda.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 1,2. MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici: Alcohol Software

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146