AION ONLINE 1.8.1 İndir – AION ONLINE 1.8.1Download

Eklenme: Ocak 5th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
165 views

Aıon Onlıne, oyunu yeni nesil oyunlar arasında en iyilerindendir. heyecan ve macera seven oyun severler için çok müthiş bir oyundur. Aıon onlıne oyunu Avrupa da oynanma oranı oldukça yüksektir. Heyecan ve Macera dolu bu oyun Gameforge tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Oyun Avrupada F2p şeklinde oynanmaktadır, fakat bazen P2P formatı şeklinde de görülmektedir.

Aıon Onlıne oyunu, içinde dört farklı halk bulunmaktadır. Siz bu halklardan herhangi biri seçebilirsiniz. Her halkın kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Oyun içinde bulunan karakterin kendine özgü özelliklerinin olmasının yanında siz de bu karakteri istediğiniz gibi özelleştirebilmeniz mümkündür.

Sponsorlu Baglantilarlar

aion-online1

Aıon onlıne oyununda karakterlerin özelliklerini kişisel olarak ayarlayabilmeniz için oyunda 10. seviyeye ulaşmak zorundasınız. yeni nesil oyunlar arasında çok sevilen bu oyunu sizlere sunarak sizin de eğlenmenizi sağlamayı amaçlamaktayız.

Programa kayıt 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146