AIDA64 Extreme Edition (Everest Ultimate) 4.00 İndir – Sistem Tanıma ve Bilgilendirme Programı İndir

Eklenme: Aralık 13th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
172 views

 

Everest Ultimate Edition yerine yazılımcılar tarafından geliştirilen AIDA64 Extreme Edition, bilgisayar sistemi hakkında bilgi veren ve bilgisayarda yer alan donanım ve yazılımların detaylı incelemesini size sunan yararlı bir programdır.

AIDA64 Extreme Edition programı ile bilgisayar sisteminin ne kadar sağlıklı ve verimli çalıştığı hakkında bilgi alabilirsiniz.Bilgisayarında yer alan donanımların detaylı bilgi toplama işlemi sayesinde donanımlarınızı tam olarak ne kadar verimli çalıştığını görebilirsiniz.Bilgisayar işlemcisini, ekran kartını ya da harddiskinizin sıcaklık derecesini AIDA64 sayesinde bilgi ve rapor alabilirsiniz.Bilgisayar sisteminde yer alan tüm bilgileri HTML formatında kaydedebilir ve internet ortamında paylaşabilirsiniz.

AIDA64 Extreme Edition ile sisteminizi oluşturan donanımı aynı platformdaki diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Sistem kararlılık testi de yapabilmenizi sağlayan AIDA64 Extreme Edition, 64 bit işletim sistemleri ile tam uyumluluk göstermektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Sık sık güncellenen AIDA64 Extreme Edition, son çıkan donanımları yakından takip eder.

aida64_extreme_edition

Lisans: Shareware/Deneme

Yayımcı: FinalWire Ltd

Boyut: 15 MB

Dil Desteği: Türkçe

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146