Age of Conan İndir – MMORPG Oyunu Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
474 views

Multi Massive Online oyunları herkesin bildiği gibi genellikle fantastik oyun mekanlarında düzenlenmektedir. Ancak çok ender de olsa bazı oyunlar normal olan mekanlar da kurgulanmıştır. Age Of Conan oyunu da normal mekanlar da düzenlenmiştir. Age of conan oyunu gerçeğe daha yatkın bir oyun olma özelliği taşımaktadır. Multi Massive Online oyunları çok fazla oyuncu tarafından internet üzerinden tercih edilerek oynanılmaktadır. Age of conan oyunu da bu tarzda bir oyundur. Oyuncuları oyun oynarken nasıl vakit geçtiğini anlamadan heyecanlı ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlar.

Age_of_Conan_promoters

Sponsorlu Baglantilarlar

Age of Conan oyunu birçok oyun sever tarafından tercih edilmektedir. Oyunun grafikleri ve oyun da bulunan efektler dikkat çekmektedir. Diğer dövüş oyunlarından daha farklı bir dövüş sistemine sahiptir. Oyun içerisinde toplam olarak 12 çeşit halk bulunmaktadır. Bu sayede sürekli olarak farlı yüz görebilirsiniz. Oyunun hikayesi de gelişmiş ve akıcıdır. Oyunculara kendine ait dövüş stili yaratması için fırsat sunar.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: Türkçe İngilizce

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üretici: Funcom

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146