Adobe Flash Player(Android) Ücretsiz İndir

Eklenme: Temmuz 25th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
210 views

Android işletim sistemine sahip cihazların flash içerikleri oynatabilmesi için gerekli program olan Adobe Flash Player internet sitelerindeki görsel ögeleri görüntülemek için birebir çalışan bir yazılımdır.Görüntülemek dışında ayrıca videoları oynatabilirsiniz. Günümüz internet sitelerinde oldukça flash içerikli dosya bulunmaktadır. Ve bu dosyaları görüntülemek Adobe Flash Playerin  işidir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe’un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play’den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146