Adobe Flash Player(Android) İndir – Android İçin Flash Uygulaması Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
130 views

Adobe Flash Player, Android işletim sisteminne sahip mobil cihazların flash içeriklerini rahatça oynatabilmesine olanak tanıyan bir uygulamadır.

Adobe Flash Player ile zengin görselli siteleri görüntüleyebilir, video oynatıcılarını çalıştırabilir ve facebook gibi sosyal ağlardaki oyunları oynayabilirsiniz. İnternet sitelerinde çokça kullanılan flash içeriklerini görüntüleyebilmeyi sağlayan, tüm mobil cihazlarda yer alması gereken bir uygulama olan Adobe Flash Player’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

adobe-flashplayer

Sponsorlu Baglantilarlar

Not: Adobe’un flash player uygulamasını geliştirmeyi durdurmasından dolayı Google Play‘den kaldırılan uygulamayı yalnızda daha önceden mobil cihazına indirmiş olan kullanıcılar açabilmektedir. Bu seb sizeepten dolayı doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçmeniz yeterli olacaktır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.49 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.2 ve üstü

Üretici: Adobe Systems Incorporated

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146