Actual Window Guard 8.1İndir – Pencere Boyutu ve Konumu Ayarlama Programı Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
79 views

Actual Window Guard, görünüşte gereksiz bir program sanılabilir fakat çok kullanışlı bir yapısı olduğunu kullandıktan sonra farkedeceksiniz. Masaüstünde yer alan programlarınıza ait pencerelerin boyutlarını ve konumlarını ayarlayabileceğiniz bu program masaüstü yazılımlarındandır.

actualwindow

Sponsorlu Baglantilarlar

Ayrıca günlük olarak yapmanız gereken işlerinizi bir kenara bırakıp verimliliğinizi arttırabileceğiniz bir çok özelliğin de içerisinde bulunduğu bu program, başlangıç sırasında açılan pencerelerinizi boyutlarını küçültebilecek ya da arttırabileceksiniz . istediğiniz pencereleri otomatik olarak boyutlandırma yapabilecek konumlarını ayarlayabileceksiniz.

Kullananlarının dostu , kullanışlı arayüzü sayesinde, ihtiyacınız olan tüm işlevlere sahip kolayca isteklerinizi yerine getirebilme olanağı sağlayan program , farklı windows pencereleriniz için farklı özellikler tanımlamanıza izin veriyor.

Her seferinde tekrardan yapmak zorunda kaldığınız tüm işlemleri bir kez Actual Windows Guard ile bir kere yaparak , iş yükünüzü hafifletebilir . Gereksiz uğraşlardan kurtulabilirsiniz. Yardımcı gerekliler kategorisine giren bu program bilgisayarınızda bulunması gerektiğini düşünmekteyim.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 7.2 Mb

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Actual Tools

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146