7-Data Recovery Suite 2.3 İndir – Silinen Dosyaları Kurtarma Programı Download

Eklenme: Şubat 2nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
106 views

7-Data Recovery Suite programı ile bilgisayarınızın sabit veya harici diskinden silinmiş ve tekrardan o dosyaları geri getirmek isteyenler için kullanılması gereken başarılı sonuçlar veren bir dosya kurtarma aracıdır.7-Data Recovery Suite içeriğinde bulunan kullanışlı çalışma modları ile bilgisayarınızdan silinen verileri tekrar geri getirebilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan 7-Data Recovery Suite sayesinde kurtarmak istediğiniz dosyanın türünü ve adını girerek daha basit bir şekilde arama yapabilir ve aradığınız verileri kolayca bularak bilgisayarınıza tekrardan getirebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

7-datarecoverysuite

Eğer ki bilgisayarınızdan silinen verileri getirmek için çeşitli programlar arıyor iseniz hiç bu zahmete girmenize gerek yok.7-Data Recovery Suite sayesinde istediğiniz tüm verileri kolaylıkla geri getirebilir ve tekrardan o verileri kullanma şansı yakalayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.56 MB

Dil Desteği: İngilizce,Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: SharpNight LLC

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146