3D Stunt Pilot İndir – 3D Stunt Pilot Download

Eklenme: Ocak 24th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
99 views

Pilot olmak isteyenler ve hep bir uçak kullanmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış 3D Stunt Pilot. 3D Stunut pilot oyunu sayesinde hayalerinizi bilgisayarınız yardımıyla gerçekleştireceksiniz. Oyun da 3d formatıyla bi uçak kullanacaksınız. Oldukça zevkli ve eğlenceli bir oyundur. Size büyük bir zevk verecek oyun için ücretsizdir.

3D stunt pilot oyunu sayesinde gökyüzünde bulutların arasında gezebileceksiniz. Hem de bir kişinin sizi götürmesiyle değil kendiniz naıl isterseniz öyle gideceksiniz. Kimse ye bağlı olmadan havada dilediğiniz gibi süzüle bileceksiniz. Oyun tamamen bireysel olarak oynanmaktadır. Kullanıcı nasıl isterse öyle devam edebilir.

Sponsorlu Baglantilarlar

3d-stunt-pilot

3D stunt pilot oyunun da da diğer oyunlar da olduğu gibi bazı zorluklar koyulmuştur. Siz dilediğiniz gibi hava uçacaksınız ama hava şartlarının el verdiği kadar. Yere düşerseniz de öleceksiniz.

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

Dil Desteği: Ingilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7/

Dosya Boyutu: 4.82 MB

Üretici: ePlaybus

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146