2048 Number Puzzle Game (Android) İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Nisan 4th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 4.7MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
235 views

Android için 2048 Sayı Oyunu Download

2048 Number Puzzle Game oyunu ile Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz eğlenceli ve bir o kadar da bağımlılık yapan beceri oyunudur.

Son zamanlarda internette en çok oynanan oyunlar arasında yer alan 2048 oyununun Android işletim sistemine uyarlanmış halini mobil cihazınıza indirebilir ve bu beceri oyununu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Oyunu indirdikten sonra ilk başta oldukça karmaşık ve mantıksız gelebilir. Fakat 2048 hiç de gözüktüğü gibi bir oyun olmadığını oynadıkça göstermektedir.Oyun zemini 4×4 alanda toplam 16 küçük kareden oluşmaktadır.Bu alanlarda karşımıza gelen aynı sayıları birleştirerek büyütüyor ve böyle devam ederek 2048 sayısını elde etmeye çalışıyoruz.Karşınıza çıkan sayıları birleştirme işlemi yapabilmek için ekranda sağa, sola, aşağı ve yukarı yönde hareket ettirerek sayıları toplamaya çalışıyoruz.Oyundaki dikkat etmemiz gereken boş alanları iyi bir şekilde kullanarak sayıları düzgün bir şekilde birleştirme işlemi yaparak 2048 sayısını elde etmeniz oyunu kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ayrıca internette ki oyundan farklı olarak iki hamle geriye gitme hakkı veren android için hazırlanmış bu oyunda herhangi bir hatalı hamle yaptığınızda hamlenizi geri alabilirsiniz.

2048-number-puzzle-game

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146