2048 Bulmaca Oyunu (Android) İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Nisan 5th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 676 KB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1.082 views

Android İçin Eğlenceli Bulmaca Oyunu Download

Yeni internet fenomeni olan 2048 oyununun android versiyonu yayınlandı. Eğlenceli ve bağımlılık yapan bulmaca oyunu olan 2048 oyunu ile kendinizi oyuna vererek bağımlı bir şekilde zamanınızı eğlenceli bir halde geçirebilirsiniz.

Oyunu indirdikten sonra nasıl oynanacağı konusunda fikir sahibi değilseniz, yapmanız gereken tek görev ekranda çıkan aynı sayıları birleştirip iki katına çıkarmak. Böyle devam ederek 2048 sayısına ulaştığınız vakit oyunu tamamlamış oluyorsunuz. Eğer isterseniz oyuna devam ederek rekor denemeside yapabilirsiniz. Oyun 4×4 lük bir alanda toplam 16 kareden oluşmaktadır. Oyunu oynarken dikkat etmeniz noktalardan biri de boş karelere gelecek sayıları iyi hesaplayıp ounu tamamalamanız. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynamak için indirme linkine tıklayarak mobil cihazınıza hemen indirin.

Sponsorlu Baglantilarlar

2048-android-indir





Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146