Malwarebytes` Anti-Malware 1.75 – Zararlı Yazılımları Silme Programı İndir

Eklenme: Ağustos 11th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
182 views

Bilgisayarınıza sızmış virüs ve kötü yazılımları yakalayıp temizleme görevini üstlenen program bilgisayarın performansını düşürmemeyi amaçlar.Bilgisayarınız için güçlü bir güvenlik aracı olarak kullanabilirsiniz. Program içerisinde arama bölümüyle bilgisayarınızı taratabilir ve kötü yazılımları bularak silebilirsiniz.

Malwarebytes’ Anti-Malware programı isminden anlaşılacağı gibi bir malware temizleme programı. Küçük boyutuna rağmen bilgisayarınıza herhangi bir yol ile bulaşmış kötü niyetli yazılımları bulmak ve temizlemek için kullanabileceğiniz bu güçlü güvenlik aracı en güncel tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanızda en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir.

Malwarebytes

Sponsorlu Baglantilarlar

Zararlı Yazılımlara Karşı Bilgisayarı Koruma Programı

İster hızlı bir arama ile bilgisayarınızın önemli sistem bölümlerindeki zararlı yazılımları tarayabileceğiniz isterseniz de derin bir araştırma ile bilgisayarınızın her noktasını kötü niyetli programlardan temizlemek için kullanabileceğiniz Malwarebyte’s Anti-Malware sürekli olarak güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı hazır durumda bulunuyor.

Virüs, worm, trojan, spyware, adware ve rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı güçlü bir çözüm aracı olan bu ücretsiz program Türkçe dil seçeneğine de sahip. Programın gelişmiş tam sürümü ise ücretsiz versiyona göre anlık koruma seçeneğine ve bazı ek özelliklere sahip.

Program Özellikleri:

  • Hızlı ve detaylı derin tarama seçenekleri
  • Geliştirilmiş tarama motoru
  • Virüs, solucan, truva atı vb. zararlı dosya ve program temizleme
  • Donanım sürücülerini tarama
  • Güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı savunma
  • Türkçe dahil çoklu dil desteği
  • 64-bit işletim sistemi desteği

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe

Boyut:9.8 MB

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000 Üretici:Malwarebytes

Üretici:Malwarebytes

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146