Hill Climb Racing(IOS) İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 30th, 2013
Dil: İngilizce
Üretici: Fingersoft
İS: iPhone (OS)/iPad (OS)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
575 views

Tümsek Yollarda Yarış Oyunu

Fizik kurallarına aykırı bir yarış yapma zamanı geldi. Hill Climb Racing  yarış oyununda artık sizin için fizik diye bir olay olmayacak. Kullandığınız araç aklınıza gelmeyecek bir araca dönüşebilir dikkat. Parkur çeşitliliği oldukça geniş olan Hill Climb Racing mükemmel bir yarışa sizi sokacaktır. Dediğimiz gibi sürprizlere açık olmalısınız. Her an uzayda da yarışma fırsatı bulabilirsiniz. Yer çekiminin farklı olduğu ortamlara ve yer yüzü şekillerinin alışık dışı olmasına hiç aldırış etmeyeceksiniz. Çünkü siz bu oyun sayesinde tam donanımlı bir yarışçı olacaksınız.

 

a3
a2
a1

Sponsorlu Baglantilarlar

Elinizde bulunan aracı modifiye edebilirsiniz. Amortisöründen tut motoruna kadar güçlendirme yapabilir ve dehşet yarışlar sergileyebilirsiniz. Bu yarışlardan alacağınız puanlar çok önem taşımaktadır. Bu puanlar sayesinde kum yolda yarış yaparken bir anda kendinizi ay da yada marsta görebilirsiniz. Çeşitli gezegenleri keşfetmeye hazır olun.

Grafik olarak oldukça başarılı olan Hill Climb Racing, ses efektleriyle de sizi gerçek bir yarışcıya dönüştürmeye çalışacaktır.Aracınızın ne kadar hasar aldığını ve hangi güçte olduğunu bu ses efektlerinden kolayca anlayabilirsiniz.

Böyle bir oyuna sahip olmak artık ücretsiz. IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabildiğiniz bu oyunu download linkine tıklayarak  indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146